Zpracování osobních údajů

Udělením tohoto souhlasu se zpracováním osobních údajů poskytujete souhlas k tomu, aby společnost Kyslík pro život, s.r.o., IČO: 28589572, se sídlem Pionýrů 839 Frýdek-Místek, Místek, (dále jako „správce“) zpracovávala Vaše osobní údaje. Při zpracovávání osobních údajů se řídíme příslušnými právními předpisy, zejména obecným nařízením o ochraně osobních údajů („GDPR“) a zákonem o zpracování osobních údajů.

Zpracováváme pouze osobní údaje, které jsme získali přímo od Vás, a to v rozsahu: jméno, příjmení, e-mailová adresa, telefonní číslo, adresa, případně rodné číslo a IČO za účelem vyřízení objednávky a uzavření smlouvy. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 10 let, což je zákonná lhůta pro uchovávání účetní dokumentace.

Při návštěvě našich webových stránek získáváme anonymní údaje technického charakteru za účelem datové analytiky pro zlepšování našich služeb a procesů a anonymních statistik pro interní použití.

Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé: přepravní společnosti, externí účetní firma, poskytovatelé webu,

Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

 • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
 • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
 • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
 • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
 • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

POTŘEBUJETE SE ZBAVIT PACHŮ, ZATUCHLINY? VIRŮ nebo BAKTERIÍ? ALERGENŮ či PLÍSNÍ? KOUŘE Z CIGARET?

Půjčovna generátoru ozónu pro Českou republiku

Nejúčinnější dezinfekce

Nejúčinnější dezinfekce

Zbavte se účinně a rychle všech pachů, virů, alergenů a mnoho dalšího. Zcela vydezinfikujte jakoukoliv místnost či vozidlo.

Snadná výroba ozónu

Snadná výroba ozónu

Zapůjčte si ozónový generátor a dezinfikujte byt, sklep, kancelář, umývárnu, wc, tělocvičnu, šatnu, oblečení, boty, nábytek, sportovní výstroj...

Levné a rychlé zapůjčení

Levné a rychlé zapůjčení

Nejdostupnější a velmi levný pronájem generátoru ozónu. Odeslání do 24 hodin. Rychlá a účinná desinfekce místností, aut i věcí.

CÍTÍTE ZÁPACH? ZLIKVIDUJTE HO!

Úvod

Jak dezinfikuje ozónový generátor? Zbavte se pachů, alergenů i virů. Zvyšte si kvalitu života.

Dezinfekce ozónem je nejúčinnější, přírodní a navíc ekologická. Ozónu neodolá žádná bakterie či vir. Ozón odstraňuje 100% zdroj zápachu a vydezinfikuje každý kout!

Uvnitř ozónového generátoru dochází k vysokonapěťovému výboji, který v reakci s okolním kyslíkem vytváří molekuly ozónu - tedy podobně, jako při úderu blesku, ale zde v řízeném a kontrolovaném prostředí.

Poté co ozón zlikviduje bakterie, plísně a jiné organické látky, stane se nestabilním a jednoduše se převede zpět na kyslík.

Ozón má 3000 krát vyšší oxidační schopnost než chlor. Díky této oxidační schopnosti rozbíjí buněčné stěny virů a bakterií a proto dokonale dezinfikuje a likviduje veškeré viry, bakterie, plísně a jejich spory a také při delším působení i vyšší organismy, např. parazity.

Ozón také dokonale likviduje veškeré zápachy, které vznikají biologickým působením (hniloba) a některé zápachy i chemikálií, také zápach kouře a to i z cigaret, i zápachy moči a pachy ze zvířat. Ozón se používá již přes sto let pro dezinfekci pitné vody, dále pro sterilizaci operačních nástrojů.

Ozón je pro člověka, zvířata i rostliny jedovatý, proto je nutno při dezinfekci prostor zcela vyklidit a nezdržovat se v něm při samotné dezinfekci. Po ní je nutno pořádně vyvětrat a držet se pokynů v přiloženém jednoduchém návodu!

Jak to funguje?

Přístroj k zapůjčení

Ozónový generátor HE-150 Generátor pro výrobu ozónu - až 3500 mg ozónu za hodinu

Velmi výkonný generátor ozónu. Tento ozónový generátor může nepřetržitě pracovat na základě časovače až dvě hodiny, navíc si můžete sami volit čas, jak dlouho má přístroj být v provozu. Přístroj vytváří z okolního vzduchu ozón.

Generátor ozónu můžete snadno přemísťovat díky jeho nízké váze a rukojeti na jeho horní straně. Přístroj má vysokou stabilitu, zpracování a potřebné certifikace zaručující dlouhou životnost. Přístroj zaručuje stabilní a kvalitní tvorbu ozónu. Navíc je šetrný k přírodě - neprodukuje žádné chemikálie a je zdravotně nezávadný.

 • otočný časovač pro volbu délky tvorby ozónu
 • velikost dezinfikované plochy: cca 45 m²
 • koncentrace ozónu: 3500 mg za hodinu
 • rukojeť pro snadný přenos přístroje
 • tichý provoz (méně než 40 dB)
 • nízká spotřeba: 55 W
 • nízká váha: 2 kg

Tabulka níže udává, jak dlouho používat ozónový generátor HE-150 pro dezinfekci prostoru dle jeho velikosti. Plocha je udávána výrobcem v metrech čtverečních při výšce stropu 3 metry, při teplotě do 45 °C a okolní vlhkosti vzduchu 70 až 80 %. Koncentrace ozónu je 2,34 ppm.

4,5 až 14 m²minimálně 10 až 30 minut
14 až 28 m²minimálně 30 až 60 minut
28 až 46,5 m²minimálně 60 až 100 minut
46,5 až 56 m²minimálně 100 až 120 minut
 Ozón likviduje také tyto mikroorganismy:
Aspergillus

Bacillus cereus

Bacillus subtilis

Cladosporium

Clostridium botulinum

Tyfus abdomanalis

Enteric virus

Escherichia coli (v čisté vodě)

Escherichia coli (v odpadní vodě)

Herpes virus

Legionella pneumophila

Mucor piriformis

Mycobacterium forutum

Phytophthora parasitica

Pseudomonas bakterie

Salmonella typhimurium

Stafylokoky

Streptococcus bakterie

Likviduje také koronavirus typu SARS!
 Rychle a s maximální účinností se zbavte:

virů

parazitů

alergenů

zápachu

zatuchliny

pachu po požáru

pachu zvířat

hniloby

plísně

kouře

pachu po spáleninách

pachu z cigaret

formaldehydu

benzenu

toluenu ...

Ozónový generátor

Dezinfekce bytů, domů, kanceláří, sklepů, půd, oblečení, hraček

Generátor ozónu můžete využít k dezinfekci jakéhokoliv prostoru ve svém domě, kanceláři či v neobytných prostorech. Máte doma či na pracovišti plíseň či nepříjemné pachy? Ozónový generátor Váš problém rázně a rychle vyřeší a to zcela ekologicky bez použití jakéhokoliv chemického přípravku.

Ozón se dostane do každého koutu a vydezinfikuje i těžko dostupná místa. Působí také na spóry plísní v omítkách a likviduje samotné zárodky virů i alergenů. V dezinfikované místnosti můžete zanechat také oblečení, hračky a další předměty, které si přejete také vydezinfikovat.

Dezinfekce umýváren, saun, toalet, hygienických místností

Pomocí generátoru ozónu se zbavíte velmi efektivně a rychle jakéhokoliv nepříjemného zápachu. Ozón velmi účinně likviduje pach moči, plísně či zatuchlinu. Vygenerovaný ozón se dostane do každého skrytého zákoutí dezinfikované místnosti, kde zničí každou nežádoucí bakterii či vir. Zlikviduje také jakékoliv stopy kouře, včetně pachu z cigaret či pachu po požáru či spáleninách.

Ozónový generátor Vám pomůže udržovat jakoukoliv místnost sterilně čistou, jelikož ničí všechny spóry plísní i alergenů. Ozón působí až 3000 krát rychleji než chlór a přitom je tato dezinfekce zcela přírodní a bez nutnosti použití jakékoliv chemické látky.

Dezinfekce ordinací, čekáren, zdravotnického vybavení

Generátor ozónu Vám pomůže s maximální účinností vydezinfikovat jakoukoliv místnost, ve které se zdržuje jak lékařský personál, tak pacienti. Ozón je nejvhodnějším prostředkem pro udržování sterilního prostředí jak v čekárnách, tak v ordinacích. Pomocí generátoru ozónu se zbavíte jakéhokoliv zárodku viru, bakterie, alergenu nebo mikrobu.

Ozón se dostane do každého skrytého zákoutí a místnost velmi důkladně vydezinfikuje. Generátor ozónu je možno použít také k dezinfekci a sterilizaci lékařského vybavení a nástrojů. Je tedy vhodný do jakékoliv ordinace či čekárny, ať už se jedná o praktického lékaře, ambulantní příjem nebo i zvěrolékaře.

Dezinfekce hotelů, penziónů, wellness, kosmetických salónů

Abyste měli pro své klienty připraveno vždy to nejčistší prostředí, generátor ozónu je tou nejlepší volbou. Cenově dostupnou ekologickou dezinfekcí zaručíte, aby se u Vás každý cítil v naprosté čistotě a s jistotou vydezinfikovaného prostředí.

Místnosti, ve kterých se pohybují Vaši klienti budou pomocí ozónu maximálně dezinfekčně ošetřeny a Vy navíc splníte potřebné hygienické normy na čistotu prostředí určeného pro své klienty. Místnosti tak zbavíte jakéhokoliv nežádoucího pachu, bakterií, virů i alergenů a dosáhnete skutečně vysokého stupně dezinfekce prostředí, jako s žádným jiným zařízením či chemickým přípravkem. Vše levně, účinně, ekologicky a bez fyzické námahy.

Dezinfekce interiéru aut a klimatizací

Zbavte se v autě jednou provždy nepříjemných pachů a zatuchliny. Pomocí ozónového generátoru zlikvidujete navíc všechny škodlivé bakterie a viry, které se velmi rády udržují ve skrytých zákoutích interiéru aut. Generátor ozónu zničí navíc také všechny alergeny a plísně. Dezinfekce ozónem se velmi doporučuje také pro alergiky, kteří se tak v autě budou cítit vždy spokojeně.

Pokud navíc zapnete klimatizaci na cirkulaci vzduchu vnitřním okruhem, zbavíte se také všech nežádoucích mikroorganismů a pachů v samotné klimatizační jednotce. Ozón prostoupí také všemi vzduchovými a pylovými filtry a i v nich zničí vše, co není našemu zdraví prospěšné. Pomocí ozónového generátoru můžete čistit jak osobní automobily, SUV, dodávky, tak velké vozy či autobusy.

Dezinfekce po povodních, požárech a živelných katastrofách

Po záplavách, povodních nebo po vytopení bytu vzniká vysoké riziko rozšíření nežádoucích plísní a mikrobů. Ozónový generátor Vám pomůže vyřešit nepříjemnou situaci, kterou způsobila nečekaná voda. Pomocí ozónu se zbavíte také spór plísní hluboko ve zdivu a nedopustíte šíření škodlivých bakterií a virů. Další výhodou použití ozónového generátoru je likvidace nepříjemného pachu zatuchliny a dalších nepříjemných odérů.

Ozónový generátor Vám také velmi účinně pomůže zbavit se nepříjemného pachu po kouři a spáleninách. Ozón pronikne do každého koutu včetně koberců, sedaček apod. a zbaví Vás nepříjemných pachů, včetně pachu od tabákových výrobků, např. cigaret.

Likvidace alergenů, mikrobů a virů

Trpíte sami nebo někdo Váš známý alergií a v určitých prostorách máte alergickou reakci? Na vině je přítomnost alergenů. Je nutno se jich důkladně a účinně zbavit. Řešením je použití generátoru ozónu, který veškeré alergeny zcela a úplně zničí. Ozón působí v každém zákoutí a projde každou látkou, jako jsou potahy, záclony, sedačky. V místnosti, kterou budete dezinfikovat, můžete nechat oblečení a hračky, které máte zájem ozónem ošetřit.

Díky ozónovému generátoru se zbavíte také všech dalších nežádoucích mikroorganismů, které nejsou prospěšné Vašemu zdraví. Ozón si rázně a definitivně poradí i se všemi viry, plísněmi a jejich zárodky, které se v dezinfikované místnosti nacházejí. Dýchejte zdravě, dezinfikujte ozónem!

Kde lze využít
Fotky

Ceník půjčovného všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH

Ozónový generátor HE-150
350 za den
generátor ozónu
vratná kauce: 1000 Kč
min. doba: 2 dnů
doprava tam i zpět ZDARMA
materiál, balné a další: 400 Kč

NEUTRALIZUJE, NIČÍ
A LIKVIDUJE

ÚČINNÝ PRO
DEZINFEKCI

 • cigaretový pach
 • alergeny
 • bakterie
 • viry
 • plísně
 • pach zvířat
 • formaldehyd
 • benzen, toluen
 • plísňové spory
 • chemické zápachy
 • dopravních prostředků
 • místností všech typů
 • oblečení a bot
 • po záplavách
 • po požárech
 • po kouření
 • po nátěrech
 • při alergiích
 • po spáleninách
 • do ordinací, čekáren
Ceník

Ozvěte se nám

Přístroje zasíláme po celé ČR až k vám domů!

Máte-li jakékoliv dotazy, určitě nám napište na: hanka-holenkova@kyslikove-koncentratory.eu.

Po domluvě si můžete generátor vyzvednout také přímo u nás ve Frýdku-Místku:
Pionýrů 839, 738 01  Frýdek-Místek (budova A)

od PONDĚLÍ do PÁTKU, od 10:00 do 15:00.
Osobní vyzvednutí nutno domluvit minimálně jeden pracovní den předem!

Obchodní podmínky naleznete ZDE.

Veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Kyslík pro život, s.r.o.
Pionýrů 839
738 01  Frýdek-Místek

Kontakt
advanced-floating-content-close-btnOd 29.6. do 8.7.  probíhá dovolená. Objednávky přijímáme, ale odesílání a příjem zásilek je možný až po dovolené. Děkujeme za pochopení.  
cs_CZČeština